Create.
Visualize.
Experience.

Bitstream is een experience agency met een niet te stillen creatieve honger. Een innovatief concept? Challenge us! Vertel ons jouw idee en we vormen het om tot een onvergetelijk project. De lat ligt hoog.

Klinkt goed? Luister dan even wie we daarvoor in huis hebben: event planners, creative content experts, video artists en ervaren techniekers.

Een flexibel high performance team. Samen onder 1 dak. Met een ijzersterke reputatie in content creatie. Zo maakt Bitstream van jouw project een verrassende beleving die je niet gauw zal vergeten.

Let's work together!

Bekijk onze projecten


Lieven Depoorter
— Chief Visionary

Would-be mountainbike champion
lieven@bitstream.be
0473 89 40 99

Steven Wydhooge
— Creative Alchemist
Tomas Leutenez
— Master of Content

Part-time horse whisperer
tomas@bitstream.be
0474 52 93 34

Pieter Cleeren
— Project Wizard

Problematic coffee addict
pieter@bitstream.be
0475 57 22 68

Mieke Debussche
— Planning & Office Guru

Stephen King book junkie
mieke@bitstream.be
0472 27 10 51

Matthias De Backer
— Video Artist

Japanese tattoo collector
matthias@bitstream.be
0474 50 58 31

Arne Jacobs
— Technical Ninja

Hardcore Apple fanatic
arne@bitstream.be
0472 72 96 87

Daan Govaerts
— Project Wizard
Wanna join
the team?
Contact